.

.

Lulumi Телефон Случај Компатибилен со ZTE Сечилото V10, Лебдат Песок за Жена Оригинални Ѕвезди Гума Дизајнер Цртан филм Мека за Девојки Носителот Симпатична Анти-прашин?

Lulumi Телефон Случај Компатибилен со ZTE Сечилото V10, Лебдат Песок за Жена Оригинални Ѕвезди Гума Дизајнер

DEN 1113.60

Пристапност
Во достапна форма

Оваа серија е високо препорачливо за нашата прекрасна девојка клиенти.Само да не контактирате за решение.Само да се каже збогум на уморни раце!Дури и да стане паметен телефон потпирачот.Мека TPU целосно покривање на сите копчиња.Нашата цел е да се произведе соодветна случаи за секој паметен телефон во светот. [Функционална Потпирачот] - се Одвиваат и да стане паметен телефон потпирачот.Гаранција : 1 година, ако постои проблем или мислење со производот.Правење СУПЕР СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН заедно. [Супер Симпатична Дизајн] - На течност прилагодени торба е дизајн за совршено да се совпаѓаат со цртан филм случај.Бренд : Lulumi Ние го градиме нашиот бренд, студиа и фабрики од 2016 година.Секој клиент само треба да го изберете вашиот омилен дизајн за вашиот паметен телефон.

Главните карактеристики

Избор на клиент