.

.

Aexit Хардвер Мелничката Рутер Битови Машина 20mm Длабочина 20mm Сечење Кол 6 Флејта ХСС Т Слот Работ Третман & Grooving Битови Крајот Мелница

Aexit Хардвер Мелничката Рутер Битови Машина 20mm Длабочина 20mm Сечење Кол 6 Флејта ХСС Т Слот Работ Третман

DEN 2107.20

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Т Слот Крајот Мелница;Материјал : ХСС.Боја : Сива;Сечење Дијаметар : 20mm/3/4".Сечење на Длабочина : 10мм/ 3/8 ";месо тело со Дијаметар : 12mm/1/2. Вкупна Должина : 63mm/2.5";Тежина : 69g.Пакет Содржина : 1 x T Слот Крајот Mill1 x Случај.Директно месо тело, 6 флејта, Т облик слот, ХСС материјал.Користи широко за мелење челик, алуминиум, бакар и железо.0.

Главните карактеристики

Избор на клиент