.

.

Жените Со Заби Мода Сребро Еден Prong Фризерски Алигатор Hairpin Стил Алатки Коса Клипови(25мм)

Жените Со Заби Мода Сребро Еден Prong Фризерски Алигатор Hairpin Стил Алатки Коса Клипови(25мм)

DEN 42.48

Пристапност
Во достапна форма

Предмет Тип : Коса Клип.Големина : App 25/30/35/45/50/60mm.Количина : 10pcs.Еден prong навивам клипови : корисни за pin кадрици и одржување на косата кадрици во место, едноставни и корисни коса навивам клипови за дома или професионална употреба.Издржливи коса алигатор клипови : направен од оближена со метал, анти- ' рѓа со мазна површина; Опремен со силни метални пролет, може да се обезбеди ролки во косата.Големина : app 25/30/35/45/50/60mm Количина : 10pcs Material : Alloy Color : Silver Item Тип : Коса Clip Package : 10 x Hairclips.

Главните карактеристики

Избор на клиент