.

.

Monja Cuticle Тласкач Двојно Завршува Триаголник Лажица Помине Уметност Кутикулите Притисни нож за лупење Scraper Професионални Нерѓосувачки Челик Педикир Маникир Алатки

Monja Cuticle Тласкач Двојно Завршува Триаголник Лажица Помине Уметност Кутикулите Притисни нож за лупење Scraper

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Нерѓосувачки челик маникир и педикир cuticle тласкач алатка;.Ергономски двојно лажица/нерегуларни завршува, се справува со текстура за позитивна контрола, не се лизга справи дава удобен зафат за лесна контрола;.Одлична за отстранување на впие исклучување гел лажни нокти, притисни и дизајн лесно на кутикулите, од една страна, и отстранете рецидив на кожата или лепак од друга страна;.Овие cuticle смена алатка е лесно да се чисти, само избришете ги со алкохол по употребата и слајд на пролет надолу за чување лесно да се носат и продавница со PVC кеса;.Без влечење или tugging, погоден за домашни, спа и салони педикир/нокти/помине уметност дизајн, ве молиме да бидат внимателно кога користите тоа, нежно притисни или тоа ќе те боли прсти, остар и чувајте се далеку од децата.Пакет се вклучени : 1pc тласкач ИНФОРМАЦИИ : 1. Чувајте ги подалеку од вашите деца во случај добивање повредени 2. По секоја употреба, одржување на алатка чисти, се стави на пластичен капак на вилиците на машина, а потоа го стави во посебна алатка кеса за да се спречи сечилото од се оштетени поради колизија или случајно се откажат.

Главните карактеристики

Избор на клиент