.

.

Микро Трговци 1.5 Кг Природни Песочни Чакал, Растенијата Аквариум Уредување Вазна Додатен Отскочна штица 1-3cm

Микро Трговци 1.5 Кг Природни Песочни Чакал, Растенијата Аквариум Уредување Вазна Додатен Отскочна штица 1-3cm

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

[Size] : Секој е 1-3cm/ 0.4-1.2 инчен вкупната големина.Вкупно тежи од 1,5 кг. [Нерегуларни] : Постојат голем број на природни бои, вклучува различни кафеава, бела и црна карпи. [Природни Додатен] : Одговара за аквариум, риба сад, вазна, вкусен, кактус, затворен растенијата, potting, итн. [Уредување] : се Користи за да ги красат градината кревет, отскочна штица, градина ѕид, итн. [Забелешка] : може да Постојат разлики помеѓу реалните објекти ќе добијат и стилови во слики, бидејќи тие се природни.Објектот Описи : -[Size] : Секој е 1-3cm/ 0.4-1.2 инчен вкупната големина.Вкупно тежи од 1,5 кг.-[Нерегуларни] : Постојат голем број на природни бои, вклучува различни кафеава, бела и црна карпи.-[Природни Додатен] : Одговара за аквариум, риба сад, вазна, вкусен, кактус, затворен растенијата, potting, итн.-[Уредување] : се Користи за да ги красат градината кревет, отскочна штица, градина ѕид, итн.-[Забелешка] : може да Постојат разлики помеѓу реалните објекти ќе добијат и стилови во слики, бидејќи тие се природни.Пакет : 1.5 Кг Природни Песочни Чакал (Забелешка : Други додатоци не се вклучени.)Објектот Спецификации : Тип : Gravel Size : 1-3cm/0.4"-1.2"Функција : Нерегуларни,Natural MPN : [AUTO ПОПОЛНИ EAN].

Главните карактеристики

Избор на клиент