.

.

Cuticle Nippers, Нокти Алатка Помине Cuticle Тласкач Безбедни и Не‑токсични Помине Чешлање Комплет за Нокти Салон за Домаќинство

Cuticle Nippers, Нокти Алатка Помине Cuticle Тласкач Безбедни и Не‑токсични Помине Чешлање Комплет за Нокти

DEN 285.60

Пристапност
Во достапна форма

Во согласност со ергономски дизајн, лесно да се одржи и да работат, совршен за домашна употреба и ноктите салон.Опремен со кутија за лесно складирање, лесен за носење, погоден за патување или бизнис патување употреба. 4 помине cuticle pushers на различни форми, а cuticle nippers и ноктите планирање на алатката, ги задоволат вашите различни потреби.Нашите нокти грижа за полнење усвојува врвен изработка, што ќе ви овозможи да одржите вашиот уредни нокти и на едноставен начин.Усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, безбедно и не‑токсични, анти‑корозија и трајни производи за употреба.Функција : 1. Опремен со кутија за лесно складирање, лесен за носење, погоден за патување или бизнис патување употреба.2. Усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, безбедно и не‑токсични, анти‑корозија и трајни производи за употреба.3. 4 помине cuticle pushers на различни форми, а cuticle nippers и ноктите планирање на алатката, ги задоволат вашите различни потреби.4. Нашите нокти грижа за полнење усвојува врвен изработка, што ќе ви овозможи да одржите вашиот уредни нокти и на едноставен начин.5. Во согласност со ергономски дизајн, лесно да се одржи и да работат, совршен за домашна употреба и ноктите салон.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ноктите Чешлање Kit Material : Нерѓосувачки Steel Uses : апарати за Домаќинство, ноктите салон, etc Cuticle Nippers Должина : Околу. 10см / 3.9 во Пакет Листа : 1 x Помине Планирање Tool1 x Двојно-на Чело Мали Челик Pusher1 x Двојно-на Чело Голем Челик Pusher1 x Cuticle Nippers1 x Посочи Шефот Челик Pusher1 x Голема Глава Челик Pusher1 x Складирање Box Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail Grooming Kit
Material:
Stainless Steel
Uses:
Household, nail salon, etc
Cuticle Nippers Length:
Approx. 10cm / 3.9in
Package List:
1 x Nail Planing Tool :
1 x Double-Headed Small Steel Pusher :
1 x Double-Headed Large Steel Pusher :
1 x Cuticle Nippers :
1 x Pointed Head Steel Pusher :
1 x Big Head Steel Pusher :
1 x Storage Box :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Избор на клиент