.

.

Бања Блаженство Тешки Туш Завеса Лагер, 12 ' Рѓа Отпорни Метал Grommets, 3 Пондерирана Магнет Полите, Морнарица, 5243

Бања Блаженство Тешки Туш Завеса Лагер, 12 ' Рѓа Отпорни Метал Grommets, 3 Пондерирана Магнет Полите, Морнарица,

DEN 231.36

Пристапност
Во достапна форма

100% Пвц W/12 Метал Grommets Спречува нагон за чешање на окото.транспарентен изглед, им овозможува на светлина, но не и детални слики да се види.Отпорни, долготрајни.Тешки мерач помага да се задржи лагер во место.Бања Блаженство' Тешки Grommet Лагер изработени од 100% ПВЦ е отпорни, долготрајни лагер, одржување на вашиот туш и тоалет чисти. 3 големи магнети на дното на лагер помага да се задржи во место, и 12 метал засилен претходно биле вклучени спречува кинење на врвот.Облоги дозволува светлината да помине низ но детални слики не може да се гледа низ нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент