.

.

KQGO Универзален Нож Блок,од не ' Рѓосувачки Челик Нож Носителот,Простор Saver Нож Складирање,Плоштад алатка Нож носителот во кујната countertop,Без Ножеви,Сребрена боја

KQGO Универзален Нож Блок,од не ' Рѓосувачки Челик Нож Носителот,Простор Saver Нож Складирање,Плоштад алатка

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

【Големина】 : нож носителот големина е 4.05"*3.94"*9.17",направени од не ' рѓосувачки челик,сребрена боја. 【Добра Дренажа】 : на дното е монтажни и има одвод дупка,го стагнира вода може да биде укинат во секое време,лесно да се расклопување и чистење.Потрошувачка дупка на дното држи мувла од расте и вашиот ножеви чиста и сува. 【Универзална Складирање】 : Сите сечилото форми и големини до 4" инчен лесно каде било во рамката.Тоа е идеален за резба ножеви, paring ножеви, готвач ножеви,леб ножеви,бифтек ножеви,комунални ножеви,и многу повеќе!Плус,тоа вклучува и слот за еден пар на кујната shears. 【Лесно и Безбедно Вметнување】 : широк врвот за лесно вметнување на ножеви,големината на влезот може да се прилагоди според дебелината на нож,лесно да се донесе и да се стави. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】 : KQGO понуда од 12 месеци за обезбедување на квалитетот и животниот ВЕК професионални услуги на клиентите.Ако производот дојде исчезнати делови или делови на оштетен, без разлика на quanity,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го организира испраќање или враќање ПОБРЗО!.Класифицирани складирање,лесен и едноставен : 1.Мерење 4.05" во горниот дијаметар,3.94" во помал дијаметар и 9.17" во височина.2.Тоа може да се стави сите нож алатки на вашиот често се користи во counttop,вид вашата кујна,избегнување на што да се трошат време во потрага за.3.Можете да поставите различни ножеви треба резба ножеви, paring ножеви, готвач ножеви, леб ножеви, бифтек ножеви, комунални ножеви,итн.Предности на Нож Носителот:1.Карактеристики широк врвот за лесно вметнување на ножеви, и тесен дното за да ги задржи безбедно место.2.Задржи на работ pointy' остри;нема повеќе отапени крај!На bottoms на ножеви не допирајте ја површината на блокот,заштита на острината на ножеви.Да се задржи на должината на ножеви остри како жилет, лизгајте ги во блок со тапи работ притискање против рамка, наместо на остри страна.3.Паралелниот начин на cutterbed оддели ножеви, така што ножеви не се допираат еден со друг.Не постои потенцијален ризик од оштетување на сечилото.универзален нож блок носителот нерѓосувачки челик нож складирање нож организатор заштита ножеви модерна правоаголна дизајн со ножици-slot кој се одвојува за лесно чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент