.

.

Симпатична Цртан филм Шише за Вода,17oz,Двојно Пијат,Вакуум Колба за Училишни Деца (Божиќ)

Симпатична Цртан филм Шише за Вода,17oz,Двојно Пијат,Вакуум Колба за Училишни Деца (Божиќ)

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

Високо квалитетен материјал : шише тело се направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, животната средина пријателски, lead-free, без мирис, издржливи.Лесен дизајн го прави лесно да се носат околу, изолирани гимнастик може да се користи како топла вода во садот, ладни пијалаци контејнер или спортски вакуум чаши. 500ml голем капацитет, шише за вода обезбедува доволно вода за пиење.Совршен секојдневното пиење на чаша за топли и ладни пијалоци, зелен чај.Служи како роденденски подарок, свадба подарок, булчински туш подарок, ангажирање на подарок, годишнина подарок, Ден на Мајката подарок, Денот на Таткото подарок, Велигден, Божиќ подарок,за жени, мажи, семејство, пријатели, сестра, парови.Тренд вакум шише : многу погодно за на отворено кампување, или за дневни потреби.Погоден за голем број на активности на отворено спортски и висок интензитет на вежбање.Симпатична Цртан филм Шише за Вода,17oz,Модерен Стил,Вакуум Колба за Училишни Деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент