.

.

ORACAL 975 Брусен Алуминиум Сребро Сива 090-BA Завиткување Структура Фрлија Филм Возило Автомобил Заврши Винил Лист се Тркалаат - (1ft x 5ft w/App Картичка)

ORACAL 975 Брусен Алуминиум Сребро Сива 090-BA Завиткување Структура Фрлија Филм Возило Автомобил Заврши Винил

DEN 1079.76

Пристапност
Во достапна форма

Екипа, двојно-layer филм и заштитен слој во удобен, еден-парче изградба.Oracal патентиран Rapid Air технологија за воздух egress меур и бесплатна апликација. 3.2 мили - 4.5 дебели заврши винил.Меур бесплатна апликација со долгорочни removability.Rvinyl Брз Водич за инсталација картичка и примена на картичката се вклучени со секое купување.Табла & Ентериер.АТВ, Велосипед & Мотоцикли.Заврши Возило Промена На Бојата Обвива.Архитектонски Апликации.Мебел & Апаратот Refacing.

Главните карактеристики

Избор на клиент