.

.

Училиште Smart Занает Сјајот, 1 Фунта (Тегла), Бакар (S2004139)

Училиште Smart Занает Сјајот, 1 Фунта (Тегла), Бакар (S2004139)

DEN 1036.80

Пристапност
Во достапна форма

Додадете малку заслепуваат да било постер, занает или уметнички проект.Економски цени да се вклопи во вашиот буџет.Голема уметност и занаети активност за деца.Не-токсични сјајот е безбедно за уметници од сите возрасти.Се согласува да ASTM D-4236. Папки.Хартија.Сува Избрише Одбори & Маркери.Transparencies.Моливи & Гуми.Бојата.И многу повеќе!.Училиште Smart Занает Сјајот е направен со мала блескава снегулки кои додадете искра да свеќи, прикажува, занает проекти, костуми, уметнички дела или било која партија.Тоа е лесно да се користат со само прскање или четкање adhesives на површина потоа посипете шарени сјајот од рака shaker сад да се направи атрактивна занает проекти.Сјајот е не-токсични и совршено да го користите за картички, накит, свеќи, колажи и многу повеќе.Сјајот е дизајниран со латекс-без пластика и не содржат стакло или метал.Училиште Smart нуди производи треба со квалитетот што очекуваат на цените сакате.Додадете инстант глам на вашата кампања постер, класа проект, визија одбор, и уби од занаети со gleaming бакар сјајот од Училиште Паметни.Не-токсични, латекс-слободен дизајн за безбедноста на вас и вашите студенти.Ние се грижат за секојдневните предизвици едукатори лицето, па ние се направи вистински, сигурен и паметни производи кои инспирира доверба.

Главните карактеристики

Избор на клиент