.

.

X-DREE M5x16mm Јаглерод Челични Рамни Knurled Главата Целосно Навој Палецот Завртка Гром 6pcs(M5x16mm Acero ал Carbono един Cabeza Moleteada един Rosca Completa Rosca Tornillo Tornillo 6 unids

X-DREE M5x16mm Јаглерод Челични Рамни Knurled Главата Целосно Навој Палецот Завртка Гром 6pcs(M5x16mm Acero

DEN 933.60

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Knurled Палецот Завртки; Пакет Содржина : 6pcs x Knurled Палецот Завртка.Главната Боја : Сребро Сина; Материјал : Јаглероден Челик.Тежина : 71g; Конец Големина : M5 x 16mm/ 0.2" x 0.63" (D*L).Вкупна Должина : 26mm / 1.02"; Конец Теренот : 0.8 mm(Longitud вкупно : 26 mm / 1.02' ', пасо де rosca : 0.8 mm.Обложување : Цинк Позлатен; Knurled Главата Големина : 16 x 4.5 мм/0.63" x 0.18"(D*T)(Recubrimiento : Zincado; Tamaño де ла cabeza moleteada : 16 x 4.5 мм / 0.63' 'x 0.18' '(D * T).M5x16mm Јаглерод Челични Рамни Knurled Главата Целосно Навој Палецот Завртка Гром 6pcs Round палецот завртка со рамна knurled главата стил.Knurled глава обезбедува дополнителна потпора за прирачник за затегнување.Обично се наоѓаат на палецот завртки, а knurled површината на главата дава подобар грчевито држејќи се површина, што го прави полесно да се стегне или олабави сврзувачки елементи рачно.Палец завртки се дизајнирани да бидат построги и се олабави со рака.Алатки не е потребно за затегнување или loosening Knurled Палецот Завртки се инсталирани со вашите прсти и се користи за да се одржи светлина ги опфаќа во место и други украсни производи.Опис на Spanish M5x16mm Acero ал Carbono един Cabeza Moleteada един Rosca Completa Rosca Tornillo Tornillo 6 unids Nombre del producto : Tornillo moleteado para el pulgar; Contenido del paquete : 6pcs x Tornillo moleteado para el pulgar Color директорот : Azul plata; Материјал : Acero ал carbono Peso : 71 g; Tamaño rosca de : M5 x 16 мм / 0.2' 'x 0.63' '(D * L) Longitud вкупно : 26 mm / 1.02' ', пасо де rosca : 0.8 mm Recubrimiento : Zincado; Tamaño де ла cabeza moleteada : 16 x 4.5 мм / 0.63' 'x 0.18' '(D * T).

Главните карактеристики

Избор на клиент