.

.

Орел Дизајн Месинг Орел Глава Рачка за Дрвени Одење Држи Трска

Орел Дизајн Месинг Орел Глава Рачка за Дрвени Одење Држи Трска

DEN 2280.00

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Рачно Изработени.Материјал : Алуминиум.Се Справи Со Големина На : .Висина : 9 cm.ширина : 10 см Должина : 3 cm Тежина : 200 генетски модифицирани (приближно) Ако имате било какви прашања ве молиме, напишете за мене.Ви благодариме!!!.Орел дизајн Месинг Орел глава рачка за дрвени одење држи трска.

Главните карактеристики

Избор на клиент