.

.

LashFood Условување на Колаген Влакна Буквар, Бела, 0.27 fl. оз.

LashFood Условување на Колаген Влакна Буквар, Бела, 0.27 fl. оз.

DEN 515.52

Пристапност
Во достапна форма

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Буквар содржи lash проширување, задебелување microfibers да веднаш се рашири и sculpt изгледот на трепките, и колаген да помогне да се зголеми волуменот.Работи како ден за време негување lash маска кој нано-peptide комплекс да се промовира lash виталност.Големи, меки стапче беспрекорно чешли и ги одделува трепките и истовремено ја подобрува изгледот на природни трепките со секој удар.Опис на производот Lashfood климатизација колаген lash буквар содржи lash проширување, задебелување microfibers да веднаш се рашири и sculpt изгледот на трепките, и колаген да помогне да се зголеми волуменот.Формула работи како ден за време негување lash маска кој нано-peptide комплекс да се промовира lash виталност и lash-проширување на природни влакна се да веднаш да го постигнат изгледот на лажни трепките и да го зголеми резултатите од било маскара.Големи, меки стапче беспрекорно чешли и ги одделува трепките и истовремено ја подобрува изгледот на природни трепките со секој удар.Бренд Приказна Развиена од страна на тим на козметички научници, Lash Food користи неслободен формула која обезбедува ефикасен и не-иритирачки решенија за lash раст.

Главните карактеристики

Избор на клиент