.

.

5pcs/10pcs 16mm Дијаметар Мал Круг Брод Рокер Прекинувачи Црно Мини Круг Црно Бели Црвени 2 Pin ON-Off Рокер Switch-Црна 5PCS

5pcs/10pcs 16mm Дијаметар Мал Круг Брод Рокер Прекинувачи Црно Мини Круг Црно Бели Црвени 2 Pin ON-Off Рокер

DEN 1692.00

Пристапност
Во достапна форма

Име На Производ : Рокер Switch.Тип на врска : SPDT.Положба : На-Исклучување.Терминали Број : 2. Производ description Origin : CN(Потекло)Сертификација : CCCMaterial : Plastic Model Број : KCD1-105 Product Име : Рокер Switch Connection Тип : SPDTPosition : На-Off Terminals Број : 2 Rating Напон/Current AC 250 V 3 AAC 125 V 6 ATotal Големина на(Секој) : 16mm Монтирани Големина : 15mm Package време на испорака : генерално 10-30 работни дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент