.

.

Жената се Слави Денот 2022 Календар и Секоја Инспирација Библијата Картички

Жената се Слави Денот 2022 Календар и Секоја Инспирација Библијата Картички

DEN 1432.80

Пристапност
Во достапна форма

Сè што Жената Ден Сака!.Ќе откриете месечна идеи и инспирација за храна, занаети и свечености кои ќе ви помогнат да добиете партија започна.Плус ќе добиете шарени налепници кои ќе ви марка на вашиот сопствен прослави (и errands)—од родендени и одмори, да датум ноќи и стоматолог состаноци. 80 зајакнување, лекување на Библиските стихови да ви помогне да се обнови надеж, најдете мир, и да го подигне другите.Корисна 5.5 страна 3.75-инчен картичка формат, го прави лесно да ги пратите на пријатели, на екранот во вашиот дом, и флип преку секогаш кога ќе треба пријатна прегратка.Во склопот големина за чанти, totes, и ракавица кутии.Прекрасни, двострано полна боја на уметнички дела.Секоја картичка вклучува исцелување стих и лесен-за-разбере толкување.Презентирани во здрав, атрактивни кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент