.

.

Лента Логика Инвентар Круг Етикети, 1/2, Светло Сина, 500/Ролна

Лента Логика Инвентар Круг Етикети, 1/2, Светло Сина, 500/Ролна

DEN 448.08

Пристапност
Во достапна форма

Светла labels брзо идентификување производи или кодови.Табела врвот точење достапни акции броеви SL956, SL9512 и SL9518. Ѕид точење достапни акции броеви LDM25, LDM45, LDM85 и LDM125. 1/2" Светло Сина Инвентар Круг Етикети.Светла labels брзо идентификување производи или кодови.Табела врвот точење достапни акции броеви SL9506, SL9512 и SL9518. Ѕид точење достапни акции броеви LDM250, LDM450, LDM850 и LDM1250. 500 labels по тркалаат, 1 тркалаат по случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент