.

.

Бања и Тело Работи Цреша Мраз Wallflowers Дома Мирис Рефил 0.8 Течност Унца (2018 Празник Издание)

Бања и Тело Работи Цреша Мраз Wallflowers Дома Мирис Рефил 0.8 Течност Унца (2018 Празник Издание)

DEN 405.36

Пристапност
Во достапна форма

Бела Цреша, Портокал, Смрека со Етерични Масла.Се комбинираат со вашиот омилен Wallflowers Мирис Plug да мирис секоја соба со забележлив мирис за неколку недели и недели.Wallflowers Мирис Приклучете се продава одделно, 1 Дома Мирис Рефил (0.6 fl мл).МИРИС Бела Цреша, Портокал, Смрека со Етерични Масла ПРЕГЛЕД Мирис што го поздравува вас дома!Се комбинираат со вашиот омилен Wallflowers Мирис Приклучокот, а се продава одделно, за да мирис секоја соба со забележлив мирис за неколку недели и недели.УПОТРЕБА Пресврт лево (контра-стрелките на часовникот) за да прикачите мирис рефил за приклучокот.Нашите нови refills работа со сите Wallflowers Приклучоци.Брз пресврт на ротирачки приклучок ви овозможува да изберете вертикална или хоризонтална штекер, па секогаш можете да одржите вашиот рефил во исправена положба.

Главните карактеристики

Избор на клиент