.

.

Sax - 407173 Вистински Тече Кристално Магија Глазура, Buttercup Сина, 1 Пивце

Sax - 407173 Вистински Тече Кристално Магија Глазура, Buttercup Сина, 1 Пивце

DEN 537.36

Пристапност
Во достапна форма

Пожар на конус 06. Идеален за студентите во уметноста училница или child care центар.Доведе слободен, но не се препорачува за dinnerware поради површината карактеристики.АП Уверение, Не-токсични.Акрилни Бои s зошто ние нудиме висок квалитет на производите за сите нивоа на уметници.

Главните карактеристики

Избор на клиент