.

.

Baguette Тави Перфорирани француски Леб Печење 2 Пакет поставите Јаглероден Челик Nonstick 2/3/4 Бран Лебови Леб се Пече Мувла Рерна Toaster Фах Тавата со Baguette Изработка на Алатк

Baguette Тави Перфорирани француски Леб Печење 2 Пакет поставите Јаглероден Челик Nonstick 2/3/4 Бран Лебови

DEN 2114.40

Пристапност
Во достапна форма

Направени Од Храна Одделение Јаглероден Челик кои што се Еколошки и за Сила и Издржливост.Храната Безбедно не-стап Слој Прави Печење и Полесно Чистење.Рерната Доказ до 450 Степени Ф Разноврсна, Совршен за Baguettes, француски Леб и Ролни.Погоден за Домашна и Комерцијална употреба.Ние сме толку Убедени во Квалитетот на нашите Baguette пан дека ние им даде Живот Гаранција.Контактирајте со нас ако некогаш треба Ништо; ние сме Посветени на вашето Задоволство.Големина : 15"×13" | Стил : Сребро Тави 2 компјутери со Алатки 4 парчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент