.

.

Шарени Божиќ Baubles Украси, Jingle Bell, Подароци Висат на Борови Остава Ткаенина Туш Завеса, Бања Home Office Празник Ѕид Декорација како Tapestry и Фото Кабина Позадина

Шарени Божиќ Baubles Украси, Jingle Bell, Подароци Висат на Борови Остава Ткаенина Туш Завеса, Бања Home Office

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Подобро Материјал Направен од вода-отвратителен ткаенини, не-ПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во туш.Остри Печатење - HD графички дизајни печатени со напредни боја-брзо технологија.Лесно е Грижа - Машина перат, брзо сушење материјал.Лесен за Употреба - Обезбедува приватност и декоративни жалба и може да се користи како самостојна завеса.Користете го тоа со или без лагер како приоритетни.Стандардна Големина - 180*180cm / 71x71 инчи да се вклопи во било стандардна големина кади.Не куки вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент