.

.

Микрофибер Крпи за Чистење 24 Компјутери Обновливи Перат Кујна Чистење Партали,Lint Слободни Редеа Слободни Јадење Партали Многу Абсорбента Мека Чистење Крпи за Авт?

Микрофибер Крпи за Чистење 24 Компјутери Обновливи Перат Кујна Чистење Партали,Lint Слободни Редеа Слободни

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

【Висок Квалитет】На партал е многу абсорбента, не ленти, не lint слободни и ќе сува брзо.Чисти нечистотијата & остатоци без штетни хемикалии.Апсорбира и до 8 пати своја тежина.Тоа е лесно да се избрише површината на нештата. 【Ултра Мека】Не мека ткаенина микрофибер крпи ќе не нула бои или пак мали гребнатини на површини.Препорачувам да се мијат во обична вода пред првата употреба. 【Сите Намена Партал】Можете да прашина, чистење, чистење, полирање, и сува целиот свој дом, кујна, канцеларија и автомобил!Чисти се, дури и на windows и јадења со само една крпа и чисти ефикасно без додадени хемикалии. 【Обновливи и Перат】На партали може да се употребуваат и изми стотици пати.Економски поставува заштедува многу пари.Рака мие и во машина за миење се и прифатливо. 【Супер Вредни Пакет】24 Парчиња Партал (Големина : 16" x 12.2" ).Различни бои вклучува сина, жолта, портокалова и зелена за 6 парчиња секој.

Главните карактеристики

Избор на клиент