.

.

6Pcs 20mm Дијаметар Круг Рокер Прекинувачи Црно Мини Круг Црно Бели Црвени 2 Pin ON-Off Рокер Switch KCD1-105-Водоотпорен Капа

6Pcs 20mm Дијаметар Круг Рокер Прекинувачи Црно Мини Круг Црно Бели Црвени 2 Pin ON-Off Рокер Switch KCD1-105-Водоотпорен

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Актуелни : 15 A.Карактеристики : 2 Position/2 Pin.Монтирани Големина : 20mm.Име На Производ : Рокер Switch.Опис на производот : Струјата : 15 AFeatures : 2 Position/2 Pin Material : Plastic Certification : CCCModel Број : KCD1-105 Product Име : Рокер Switch Connection Тип : SPDTPosition : На-Off Terminals Број : 2 Rating Напон/Current AC 250 V 6 AAC 125 V 10 AMounted Големина : 20mm Packing Количина : 6pcs Package време на испорака : генерално 10-30 работни дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент