.

.

Toolocity ABCCD0400U TOC Про Сува Дијамант Core Малку за Конкретни 5/8-11 Конец, 4-Инчен

Toolocity ABCCD0400U TOC Про Сува Дијамант Core Малку за Конкретни 5/8-11 Конец, 4-Инчен

DEN 3648.00

Пристапност
Во достапна форма

9" цевка должина. 7.5 mm сегмент висина.Турбо стил во сегментот за агресивни дупчење.Способен за дупчење преку арматурата и тешко бетон.Мека обврзници за агресивни дупчење.TOC Про Сува Дијамант Core Малку за Конкретни 5/8-11 Темата - 4".TOC Про сува конкретни основни компоненти се дизајнирани да се вежба напорно, и засилен conrete суви или влажни со рачни брусилки.

Главните карактеристики

Избор на клиент