.

.

Gaeirt клима уред Далечински Управувач, Удобно Лесно да се Работи, клима уред Контролер ABS Стабилна за Ir клима уред Материјали за Changhong KKG12A-С1

Gaeirt клима уред Далечински Управувач, Удобно Лесно да се Работи, клима уред Контролер ABS Стабилна за Ir клима

DEN 2157.60

Пристапност
Во достапна форма

Применлив Модел : Со стабилни перформанси, погоден за Changhong KKG12 A‑С1 клима уред далечински управувач, има едноставен и елегантен дизајн.Чувствителен : копчиња се чувствителни и имаат целосен опсег на функции кои може совршено да го замени вашиот оштетување или губење на далечинскиот управувач.Возат Бесплатно : далечинскиот управувач се напојува со 2 AAA батерии (не се вклучени), се инсталира на батеријата, можете да го користите директно, нема потреба да се постави.Високо Квалитетен Материјал : Овој далечински управувач е направен од висок квалитет на АБС материјал, кој не е лесно да се носат надвор, трајни, и може да се користи за долго време.Лесен За Користење : Професионален дизајн, лесен за ракување и употреба, без програмирање или бара спарување, ергономски дизајн, удобно со рака чувство.Функција : 1. Применлив Модел : Со стабилни перформанси, погоден за Changhong KKG12 A‑С1 клима уред далечински управувач, има едноставен и елегантен дизајн.2. Возат Бесплатно : далечинскиот управувач се напојува со 2 AAA батерии (не се вклучени), се инсталира на батеријата, можете да го користите директно, нема потреба да се постави.3. Лесен За Користење : Професионален дизајн, лесен за ракување и употреба, без програмирање или бара спарување, ергономски дизајн, удобно со рака чувство.4. Чувствителен : копчиња се чувствителни и имаат целосен опсег на функции кои може совршено да го замени вашиот оштетување или губење на далечинскиот управувач.5. Високо Квалитетен Материјал : Овој далечински управувач е направен од висок квалитет на АБС материјал, кој не е лесно да се носат надвор, трајни, и може да се користи за долго време.Спецификација : Предмет Тип : Далечински Control Material : ABSBattery : 2 x AAA Батерија (Не се Вклучени) Примена : Погоден за Changhong KKG12 A-С1 клима уред Далечински Управувач Пакет Листа : 1 x Далечински Control Note : далечинскиот управувач не содржи батерии, кои се продаваат одделно.

Главните карактеристики

Item Type:
Remote Control
Material:
ABS
Battery:
2 x AAA Battery (Not Included)
Application:
Suitable for Changhong KKG12A-C1 Air Conditioner Remote Control
Package List:
1 x Remote Control :
The remote control does not contain batteries, which are sold separately. :
Избор на клиент