.

.

Lulumi Телефон Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S20 Ултра/СМ-G988, Оригинални Ѕвезди Заштитна Функционална Силикони Анти-прашина Shockproof Покрие Течни TPU Мека, Grid домашни Миле

Lulumi Телефон Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S20 Ултра/СМ-G988, Оригинални Ѕвезди Заштитна Функционална

DEN 1262.40

Пристапност
Во достапна форма

Гаранција : 1 година, ако постои проблем или мислење со производот.Притиснете за да ја видите промена во вашиот сопствен снимање-ѕвезди.0 mm, па тоа може да се спречи вашиот објектив од гребење.Камерата исечок дуе 1.Пакетот Вклучува : 1 buc Случај 1 сет на Отстранлив Потпирач со течни сјајот ѕвезди мека торба. [Заштитна и Фитинг] - Мека TPU случај целосно ги покрива сите копчиња и трајни течни торба носи поголема заштита.Тоа не може да поддржува само вашиот паметен телефон, туку исто така и поддршка за вашиот живот со тоа што се вашиот стрес-намалување на-играчка.Само да не контактирате за решение.Бренд : Lulumi Ние го градиме нашиот бренд, студиа и фабрики од 2016 година.Ослободување на вашите раце и да уживате во вашето видео време!Сјајна деликатна Течни Сјајот Ѕвезди мека торба.Секој клиент само треба да го изберете вашиот омилен дизајн за вашиот паметен телефон. [Стрес Намалување] - Сјајна деликатна Течни Сјајот Ѕвезди мека торба.[Функционална Носителот] - Цртан филм телефон носителот обезбедување на поддршка за прстите и менување на традиционалните начини на заграбувањето на вашиот паметен телефон.Оваа серија е високо препорачливо за нашата прекрасна девојка клиенти.Ние сигурно ќе се направи сте задоволни. 360 степен на ротација овозможува завидна hands-free удобност употреба на вашиот мобилен телефон било агли.Тоа не може да поддржува само вашиот паметен телефон, туку исто така и поддршка за вашиот живот со тоа што се вашиот стрес-намалување на-играчка.На течност прилагодени торба е дизајн за совршено да се совпаѓаат со цртан филм случај.Правење СУПЕР СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН заедно. [Супер Симпатична Дизајн] - На течност прилагодени торба е дизајн за совршено да се совпаѓаат со цртан филм случај.Нашата цел е да се произведе соодветна случаи за секој паметен телефон во светот. 360 степен на ротација овозможува завидна hands-free удобност употреба на вашиот мобилен телефон било агли.Камерата исечок дуе 1mm, па тоа може да се спречи вашиот објектив од гребење.Правење СУПЕР СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН заедно.Опис на производот : Цртан филм телефон носителот обезбедување на поддршка за прстите и менување на традиционалните начини на заграбувањето на вашиот паметен телефон.Ослободување на вашите раце и да уживате во вашето видео време!.

Главните карактеристики

Избор на клиент