.

.

PPAXL Микрофибер Крпа за Чистење, Ултра Absorben Јадење Облека Партали, 12 x 12 Инчи, лесна и Мека, Lint Слободни Крпа Партали за Чистење, 10 pcSet (Multicolor)

PPAXL Микрофибер Крпа за Чистење, Ултра Absorben Јадење Облека Партали, 12 x 12 Инчи, лесна и Мека, Lint Слободни

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот содржи 10 парчиња на перат кујна партали, многу погоден за секое семејство со многу сушење работа да се направи секојдневно.Тие се задржи вашиот дом, уреден и вашиот мензи во заливот.Секоја чинија платно е светлина и мека, тоа е многу лесен за складирање и за сушење, лесно се грижи и машина перат.Донесувањето погодност за вашиот секојдневен живот.Еден dishcloth со мулти цел, идеален за сушење чинии, чаши, или било кој друг прибор за на маса, исто така добри за перење облека и рачни крпи во вашиот дом.Овие лесно се грижи за јадење партали дојде со повеќе бои, и совршен за денот на Мајката, birthday (роденден), празници, housewarming и водителка подароци.Белешки : бои може да постои мала разлика поради различни екрани.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Измијте го со Ладна Вода за Нежно Циклус & Собори Сува Ниска.

Главните карактеристики

Избор на клиент