.

.

Еластичен Најлон Јамка околу Рака Мека стегачи за рака за Fitbit Полнење 5 Напредни Фитнес & Здравје Tracker Додатоци Спортски Watchbands

Еластичен Најлон Јамка околу Рака Мека стегачи за рака за Fitbit Полнење 5 Напредни Фитнес & Здравје Tracker

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

【Компатибилни Модели】 : Еластична прилагодливи најлон рака е компатибилен со Fitbit Полнење 5 Напредни Фитнес & Здравје Tracker.Answer : ___________________________ Note : tracker НЕ се вклучени. 【Премиум Материјалот】 : Направен од високо-квалитет најлон, што е кожата-пријателски, особено лесни, дише и издржливи.Тоа ќе направи да се носат поудобно и е подобар меч за слободно и отворено спорт. 【Специјален Дизајн】 : Едноставни и стилски изглед, совршена за трчање, качување, велосипедизам, забава, работа и други прилики.Дизајниран со прилагодливи тока, можете да ја прилагодите повеќето удобно должина.Вие не мора да се грижите за тоа паѓа и губење на вашиот паметен уред. 【Мулти Избори】 : Различни модерни бои го персонализирате вашиот види за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот, може да се измеша со различни бои на бендови да се облекуваат вашиот види и да го истакнете вашиот уникатен вкус. 【Применливи Големина】 : големина за 4.5"-9.5"зглобовите, можете да изберете соодветна големина во зависност од вашата потреба.Ве молиме мерка вашиот зглоб големина точно пред купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент