.

.

Onwon 1 BUC Фиока Тип Козметика Складирање Кутија Дом Десктоп Завршувањето Салон за Нега на Кожата Кармин Пластични Полица

Onwon 1 BUC Фиока Тип Козметика Складирање Кутија Дом Десктоп Завршувањето Салон за Нега на Кожата Кармин Пластични

DEN 595.20

Пристапност
Во достапна форма

Увезени ABS од Германија,спецификација на Производот : 28.5 cm * и 17,5 см * 12.5 cm.квалитетот надградба, безбедност и заштита на животната средина.Не-токсични и без мирис.Фиока рачка, невидливи хоризонтална рачка, убави и згодни.шупливи на дното, вентилација, се задржи на табелата чисти.поделбата фиока дизајн, голем капацитет класифицирани складирање, уредни и уреден, спаси десктоп простор.Усвојување на високо одделение мувла, добивате кутија непречено без брус, цврсти и издржливи.УПОТРЕБА : козметика, канцелариски и други мали дневни материјали за складирање.Производ материјал : животната средина PPFeatures : партиција storage Product спецификации : 28.5 cm * и 17,5 см * 12.5 cm USES : козметика, канцелариски и други мали дневни материјали storage Product опис : увезени од Германија, АБС материјал, еколошка безбедност, не-токсични и без мирис.Усвојување на високо-одделение мувла, добивате кутија непречено без брус.Простор тип фиока е дизајниран, класификација е примен, член на голем капацитет исто така не е во зборови, да се направи една табела повеќе уредни.

Главните карактеристики

Избор на клиент