.

.

Neoperl 10 6800 3 Perlator РК Економија Проток Женски Aerator, Мали, 1.5 GPM, Саќе Екран, Aerated Поток, Зелена Купола, Хром Финиш, 3/4-27 Теми, Месинг (Пакување од 6)

Neoperl 10 6800 3 Perlator РК Економија Проток Женски Aerator, Мали, 1.5 GPM, Саќе Екран, Aerated Поток, Зелена

DEN 438.72

Пристапност
Во достапна форма

Патентирана конструкција обезбедува поздравниот-слободен проток, па aerated и мека на допир.Интегрирани анти-liming Саќе заменува конвенционалната жица mesh екрани склони кон вар изгради.Анти-затнување купола екран филтри слоевита и честички.Акварели дизајн : Боја за кодирање за да се идентификуваат проток и проток шема. 3/4"-27 Теми.Perlator 1.5 gpm економија проток на мали женски теми обезбедува не-јавните, мека на допир, aerated на 60psi.Анти-затнување зелена купола екран филтри слоевита и честички и нашиот патентиран отпорни на вар Саќе едно парче изградба заменува конвенционалната жица mesh екрани склони кон вар израстоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент