.

.

Besti Премиум Квалитет Дома DVD Складирање Кеси (6-Pack) Има 240 Вкупно Филмови и Видео Игри, Blu-ray, | Погодно за Патување Случај за Медиуми | Пластовидно, Лесно да се Носат

Besti Премиум Квалитет Дома DVD Складирање Кеси (6-Pack) Има 240 Вкупно Филмови и Видео Игри, Blu-ray, | Погодно

DEN 958.80

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за Складирање – Овој ВИСОК КВАЛИТЕТ на 6-парче DVD складирање кутија поставување ви овозможува уредно организира филмови и видео игри да ви помогне подобро да се задржи вашиот дом или канцеларија организирани.Транспарентен Капак – Секој DVD складирање случај е направена со јасни (види преку) материјал што го прави полесно да одбереме филмови што сакате без rifling преку.Носат Рачки – Besti DVD складирање на ракавите се пофали носат рачки на врвот да се направи полесно за да го понесат околу вашата куќа или додека патуваат.Врвот Надолу Отворањето – На zippered врвот и хоризонтална дизајн го прави тоа едноставно да се отвори и за пристап до вашата DVD собирање без да се прави хаос.ВИСОК КВАЛИТЕТ на Целосна DVD Заштита – Со одржување на вашиот филмови во нашата ПВЦ случај, подобро можете да го заштитите од нив, гребнатини, нечистотија и влага за долгорочна нега.Чувајте ги вашите ДВД колекција уредно организирани и достапни па ти си секогаш подготвени за филм ноќ!Дали имаш дузина Двд-а дома или сте страствен колекционер, држејќи ги уредно организирани не е лесен подвиг ако немате некоја бесконечна количина на простор во вашиот ТВ застане.Тоа е причината зошто ние го создал Besti DVD Складирање Кеси која помага да се задржи сите ваши омилени филмови уредно наредени и достапни, па никогаш не ќе мора да се грижите за misplacing нив или оставајќи ги сите над куќата.Јасно Складирање, Подобрување на Пристапноста Направена со премиум ПВЦ, нашите складирање случаи се одржи до 40 DVD или игра предмети секој (вкупно 240), па може да се уредно се организираме сè азбучен ред, страна на жанрот, или дури и од вашите омилени.И затоа што тие се транспарентни, тоа е лесно да се види кој филм е вистинскиот за вечер.Детали за производот : DVD Складирање Кеси (6-Парче Сет) се Одржи 40 Филмови Секој (Вкупно 240) Транспарентни за Лесно Препознавање Погодно Носат Справува со Лесен, Компактен Засилен Двојно-Крои Големина : 20.5" x 8.38" x 6.25" Задоволство Гарантира Кликнете на "Додај во Кошничката" за да се добијат овие шест DVD складирање случаи и чувајте ги сите вашите омилени филмови или игри уредно организирани за да се зачува простор и подобрување на пристапноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент