.

.

20 КОМПЈУТЕРИ Мушка Сортирање Коцки Триаголник Бела Пластика

20 КОМПЈУТЕРИ Мушка Сортирање Коцки Триаголник Бела Пластика

DEN 182.16

Пристапност
Во достапна форма

Пакет се вклучени : 20 X Бела сортирање послужавник.Овие сортирање тави може да се користи за сортирање занает лежиште, rhinestones и така натаму.Лента со Должина на Страна : 2.75".Материјал : пластика.Боја : бела.Лента со Должина на Страна : 2.75".Пакет се вклучени : 20 X Бела сортирање послужавник.

Главните карактеристики

Избор на клиент