.

.

Nauticalia 40 Година Календар Црн Мермер Paperweight

Nauticalia 40 Година Календар Црн Мермер Paperweight

DEN 582.72

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Тежок и висок квалитет на paperweight изградена од црн мермер.Карактеристики на месинг dial за снимање на денови и месеци за 40 години.Совршен за писатели кои се заглавени на нивните бироа за долги периоди на време.Елегантни, стилски и функционален.Класичен дизајн кој ќе остане модерен најмалку уште 40 години. 40 Година Календар Црн Мермер Paperweight На suave црн мермер paperweight дека двојки како 40 година календар.Нема да има потреба уште paperweight за 40 години.Тежок и висок квалитет на paperweight изградена од црн мермер.Карактеристики на месинг dial за снимање на денови и месеци за 40 години.Совршен за писатели кои се заглавени на нивните бироа за долги периоди на време.Елегантни, стилски и функционален.Класичен дизајн кој ќе остане модерен најмалку уште 40 години.Димензии приближно Ø8 Х 1 cm (Ø3" X½").

Главните карактеристики

Избор на клиент