.

.

ABLEGRID ТВ Антена, Затворен Проширија HD ТВ Антена До 180 Километри Опсег, Поддршка 4K 1080P HD VHF UHF за Локалните Канали,Засилувач на Сигналот Бустер и 18 Фт Coax Кабел

ABLEGRID ТВ Антена, Затворен Проширија HD ТВ Антена До 180 Километри Опсег, Поддршка 4K 1080P HD VHF UHF за

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

TV Будала : Обезбедува листа на достапни канали, покривање мапи, и динамичен сигнал анализа мапи за било која локација.Најсилниот Сигнал Прифатниот : Усвоен со реновиран Сигнал-Зголемување на засилувач, изградена-во Smart IC Чип и Кристално Јасна Филтер Технологија, оваа smart tv антена е во состојба да зема сигнали до 180 километри опсег без никаков напор.Нашата внатрешна HDTV антената е во можност да стигнат до 180 Километри спектар зависи од областа.Вистински 180 Километри Опсег : Висат внатрешна антена на прозорецот или на ѕидот, или подобра позиција каде има подобар прием во вашата Куќа.Конектори : F Машки,Напон : 5 V.Објектот Спецификации : .

Главните карактеристики

Избор на клиент