.

.

Sectioning Hairpin, Салон за Коса Клип Еден Prong Клип Премиум Материјалот Коса Додатоци за Коса Pin Висока Тензија за Домашна Употреба за Коса Салон за Убавина Салон

Sectioning Hairpin, Салон за Коса Клип Еден Prong Клип Премиум Материјалот Коса Додатоци за Коса Pin Висока

DEN 302.16

Пристапност
Во достапна форма

Неговата висока тензија пролет може да се притисне повеќе од 3000 пати без deforming.Одлична алатка за фризер дел додека боење, сечење, и стил.Овој клип може да се работи особено добро за фино делови и околу косата, тоа исто така може да совршен за клипинг вашиот бенг.Алигатор Фризерски Клипот има одличен изглед, што е syulish и кул, додавајќи привлечност кон вас.Со единствени двојно-шарки дизајн, што им овозможи да се одржи било каков вид на коса, без оглед на износот, дебелина, или видот и може да се одржи на косата безбедно.

Главните карактеристики

Избор на клиент