.

.

Нема Повеќе Украдени Сестри Панда Бејзбол Капа Деца возач на камион Шапка Мрежа Капа за Момчиња и Девојчиња

Нема Повеќе Украдени Сестри Панда Бејзбол Капа Деца возач на камион Шапка Мрежа Капа за Момчиња и Девојчиња

DEN 197.28

Пристапност
Во достапна форма

Нема Повеќе Украдени Сестри Панда Деца Капи ✔️100% Полиестер .Тоа Е Идеален Придружник За Вашиот Активен Животен Стил.На Лесен-За-Користење На Копче Затворање Може Да Се Прилагодите На Бејзбол Капа За Да Се Носат На Глава, И Секогаш Да Се Обезбеди Максимална Удобност И Строго Се Вклопуваат. 100% Полиестер ,Меки, Лесни, Издржливи, Дише И Comfortable There Се 3 Бои За Да Го Изберете.Нема Повеќе Украдени Сестри Панда Деца Возач На Камион Прилагодливи Тока Затворање : Една Големина Е Најсоодветен, Удобно За Секојдневно Носење.Нема Повеќе Украдени Сестри Панда Капа За Деца, Ова Е Одличен И Забавно Искуство.На Задната Страна На Шапка Користи Шифрирана Pc Нето, Која Има Добра Вентилација Функција, Која Е Природен, Удобно И Да Дише.Овој Кул Бејзбол Капа Е Исто Така Убав Подарок За Вашето Семејство, Деца.Кога Ги Прави Сите Активности На Отворено, Ве Молиме Да Го Носат Овој Удобно Бејзбол Капа За Да Се Заштити Кожата Од Штетните Ултравиолетови Зраци И Да Ја Задржите Вашата Коса Далеку Од Твоето Лице И Очи.✔️лесни/Трајни/Мазна.33"Ќе Љубов Материјал И Тоа Е Одлично За Работи Без Правење на Вашата Коса Испотени.Се Носи На Малку Екскурзии Тука И Таму И Ќе Ви Се Љубовта. ✔️ Покрај Тоа, Нашата Поддршка Е Сигурен ✔️ Контактирате За Било Забавно!.65"(Прилагодливи );Гребенот Ширина : 6.✔️прилагодливи Buttoned Назад, Погоден За Повеќето Деца Глава Големини.Во споредба со Други Капи, Тие Не го Направат Вашиот Шеф е Премногу Жешка.100% Полиестер.Топката Капа Околност : 50-55cm/19.На Унисекс Дизајн Го Прави Совршен За Момчиња И Девојчиња.Оваа Унисекс Бејзбол Капа Е Погодна За Вашите Деца, Така Што нема Потреба Да се Грижите За Разликите На Стил Помеѓу Мажите И Жените.

Главните карактеристики

Избор на клиент