.

.

5W Прилагодливи Работното Време Светилка со База Црна

5W Прилагодливи Работното Време Светилка со База Црна

DEN 743.76

Пристапност
Во достапна форма

Автоматски режим и да ги затворат.Лесен и две-сценски дизајн.Постојат три работни светлина начини : силна светлина режим, трепкачко светло режим, постепено светлосен режим.Елегантен дизајн е многу практично да работат.Увезени LED, висока моќност, висока интензитет, долг живот, заштеда на енергија, увезени SMOS компоненти, стабилна, никаква бучава, никакви вибрации.Технички податоци : Батеријата напон : 3. 7 V Пакет : 230×172×53mm Соодветна температура : 5℃~50℃ Бруто Тежина : 0.57 Kg влезен Напон : 110 V-240 VAC, 50-60 HZ Релативната влажност : .

Главните карактеристики

Избор на клиент