.

.

Дизајнер на Моделот Ултра-меки Големи 29 x 29 Перат Бебе Менување Подлога (Розова Овци)

Дизајнер на Моделот Ултра-меки Големи 29 x 29 Перат Бебе Менување Подлога (Розова Овци)

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Мие, трајни низ многу циклуси.Рабовите нема да навивам после миење, лежи рамно.Дизајниран да се зголеми absorbency и намалување на протекување.Водоотпорен дното.Три слој перат водоотпорен влошки со средниот слој микрофибер и мека microfleece на врвот.Мека, може да се користи во куче гајби или како менување влошки. 29 x 29 инчи големина работи и на мебелот или од подот.Идеален за кученце обука, како алтернатива да се случува надвор, или да помага на постарите домашни миленици.Место мат на мебел, подови, столици и било која друга област сакате да се заштитат од течни spills или урина.Dogster списание Уредници' Choice Award.Еко-пријателски, перат, еднократно, меки влошки одличен за кученце обука, куче гајба облоги, менување на влошки, заштита на столови и кревети од протекување пелени или незадржување.Мека, абсорбента тројно слој дизајн.Држи преку повтори миење циклуси.

Главните карактеристики

Избор на клиент