.

.

Услуга Куче во Обука - Клип На Идентификација Печ Tag - Вклучува Пет Услуга Куче за аргументирани дискусии Картички - Клипови на некоја Услуга Куче Вест, Темперамент, ?

Услуга Куче во Обука - Клип На Идентификација Печ Tag - Вклучува Пет Услуга Куче за аргументирани дискусии Картички

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

ВКЛУЧЕНИ : Пет Услуга Куче Федералниот Закон за аргументирани дискусии картички.Оваа ознака е двојно si.На АДА мандати дека услуга куче и управувачот тим да имаат ЦЕЛОСЕН ПРИСТАП до правата за сите јавни места.ИДЕНТИФИКАЦИЈА : Ова везени Услуга Куче ознаката за идентификација ќе се минимизира конфронтации кога излезе во јавноста.Услуга за Животни не може да се наплаќа пет плаќање.Раса ограничувања не се применуваат.Овие ознаки се создадени со две везени закрпи кои се професионално да се почитуваат заедно користење на метал вртливата клип за прилогот.ЈАСНА ПОРАКА : Овие клип на тагови кои се дизајнирани за да ја информира јавноста дека вашето куче е Услуга Куче не милениче.Бизниси со "Не Милениче" политика, вклучително хотели, не може да одбие влез на лице со некоја Услуга Куче.ПРИМЕНА : клипот на Услугата Куче ID ознака клипови на кучиња јака, услугата куче вест, темперамент, поводник, торба или превозникот и е лесно да се отстранат кога не е во употреба.Услуга Животни да имаат пристап права на сите јавни места.25" широк и 4."Не Милениче" политика не се применува за да се применат на Услугата Животни.Лесно да се отстранат кога не е во употреба.Услуга Животни летаат со вас во кабината.АВИОНСКИ ПРАВА ВО РАМКИТЕ НА ВОЗДУХОТ НОСИ ПРИСТАП ДЕЛО.Ако верувате твоите права се повредени или имате прашања обратете се на Одделот за Правда користење на контакт информациите од картичката.Овие картички се даде краток преглед на вашето законско право да го имате на вашиот Обезбедувач на Куче ве придружува во СИТЕ јавни места.Услуга за Животни не може да се наплаќа милениче депозит.Услуга Животни да имаат пристап права на сите јавни места.Раса ограничувања не се применуваат.Услуга Животните не се домашни миленици.Едноставно клип на ознака на вашиот Обезбедувач на Кучето е јака, вест или превозникот.Услуга Животните не се домашни миленици.Овие картички јасно да се објасни со вашите права како услуга куче управувачот кои се заштитени под АДА Федералниот Закон.

Главните карактеристики

Избор на клиент