.

.

5mm 200pcs Силикони Earring Studs Грбот Мека Јасно Безбедност Earing Назад Влошки Backstops Куршум Спојки Затка Сребро Earring Грбот Замена за Кука Обетки (Сребро)

5mm 200pcs Силикони Earring Studs Грбот Мека Јасно Безбедност Earing Назад Влошки Backstops Куршум Спојки Затка

DEN 30.72

Пристапност
Во достапна форма

EARRING ГРБОТ МАТЕРИЈАЛ : Бакар/Гума,трајни гума грбот подлога.ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ И ПРОИЗВОД ТЕЖИНА : 200 Pcs(Пакет),тежина : 19.4 g,доволно за да можете да ги замениме.ГОЛЕМИНА : куршум спојки уво грбот подлога дијаметар е 5mm(за 0.20 инчи) и 6mm(за 0.24 инчи) во висина,мал и лесен и лесно да се носат.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Тоа може да биде цврсто прикачен на earring, држете го вашиот earring, лесно да се носат,совршен за рачно изработени / DIY одлуки обетки/ капи earring.ТОПЛО ПРАШУВА : Мали предмети, ве молиме чувајте го подалеку од деца под 3 години. 5*6mm 200pcs Earring Studs Грбот Затка Свитоци Уво Пост Ореви Наоди DIY Блокиран капи Earring Грбот Тапа Уво Додатоци Бренд Име : AGCFABS Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : Како На Сликата Материјал : Бакар/Гума Големина : 5*6mm Пакет, вклучувајќи : 200 Pcs(Пакет) Одговара : рачно изработени / DIY одлуки обетки/ капи earring Издржливи, компактен и лесен за користење, тоа не предизвикуваат алергиски реакции.Тоа може да се поправи вашиот обетки многу добро,и светли бои може да се направи вашиот обетки уште поубаво. 200 парчиња по пакет е доволно за да го замени нив често Топло прашува : Мали предмети, ве молиме чувајте го подалеку од деца под 3 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент