.

.

Вафли Бања Бомба, Стрес Олеснување Бања Бомба За Жените, Смирувачки Бања Бомба За Деца, рачно изработени со Epsom Сол & Слатко Бадемово Масло, Подарок за Неа, Мајки ден,

Вафли Бања Бомба, Стрес Олеснување Бања Бомба За Жените, Смирувачки Бања Бомба За Деца, рачно изработени со

DEN 240.00

Пристапност
Во достапна форма

"Почнав со користење на Нектар Бања Третира пред 5 години и сега сум никогаш не без нив!Тие се најдобро!" ~ Синтија На"СОВРШЕН подарок!Сестра ми сакаше тоа. "почнав со користење на Нектар Бања Третира пред 5 години и сега сум никогаш не без нив!Тие се најдобро!" ~ Синтија На"СОВРШЕН подарок!Сестра ми сакаше тоа.ОГРОМНА ГОЛЕМИНА : Секој вафли бања бомба тежи околу 8 унци, повеќе од двојно од големината на стандардот бања бомби!Тие дури и може да биде поделена на делови или половини за да добиете повеќе вани!.Презентацијата беше на точка и мириси и се неверојатно ми беше кажано.Сега нектар е ми се оди да подарок продавница!" ~ Brianna Z"НЕВЕРОЈАТНО!Сум се обидел повеќето од бања бомби сега и сите тие се неверојатни!Убави мириси кои не се премногу слабо или премногу силна, убава бои, и помека кожа во секое време!" ~ Alyssa J"Тие мириса прекрасно, чувствувајте се прекрасно и се направи таков голем подароци!" ~ Марија Р.

Главните карактеристики

Избор на клиент