.

.

CESULIS Микроскоп 60X-100X Мобилен Телефон Микроскоп со Универзален Мобилен Телефон Клип Џеб лупа LED УВ Светлина f/Jade Идентификација Зголемување (Боја : Црна, Зголемување :

CESULIS Микроскоп 60X-100X Мобилен Телефон Микроскоп со Универзален Мобилен Телефон Клип Џеб лупа LED УВ Светлина

DEN 2193.60

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 110*65*25мм.Боја : црна.Материјал : ABS, оптичко стакло слој леќа.Ако имате детални прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на тоа за вас.Ако имате детални прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на тоа за вас.Зголемување : 60-100 X (прилагодливи)Батерија : 3 x AAA батерија (не се вклучени)Пакет листа : 1 x phone менгеме magnifier1 x clip1 x складирање case1 x корисникот manual Features : LED светлата ви овозможат да ги користите оваа зголемувачот во темна средина, УВ светлина ви помага да проверите дали ви е готово е вистински или лажен.

Главните карактеристики

Избор на клиент