.

.

Jusdreen 2.36 24pcs Божиќ Топки Украси за Божиќ Дрво Shatterproof Божиќ Дрво Виси Топки Декорација на Одмор Партија Baubles Сет со Висат Јаже Темно Сина, ...

Jusdreen 2.36 24pcs Божиќ Топки Украси за Божиќ Дрво Shatterproof Божиќ Дрво Виси Топки Декорација на Одмор

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Различни дизајн Божиќ топки : Сјајна, Мат, Сјај и Огледува топката во комбинација.Божиќ Украс топчиња големина е 2.36 инчен/6cm во дијаметар.24 пакет вкупно 4 стилови топки, и секој од 6,Погодни за повеќето Новогодишни елки.Разноврсна décor на вашиот Божиќ и празник декорација : совршен дома декор за Божиќ, свадба, ангажман, годишнина, забава, ресторани,канцелариски згради.убава и сјајна различни форми пластични божиќ топки виси украси на дрво за да ги красат вашата Божиќ и Празник дух,да стане дел од вашиот одмор традиција.Shatterproof Божиќ украси дрво топчиња : нашата топки се направени од издржлив,еко-пријателски пластика и безопасни светлото во прав.Идеално за семејства Украси,нема потреба да се откажам топки или се тоа толку внимателно се Направи не е лесно да се скршени и безбедни за ДЕЦАТА,ПОСТАРИТЕ лица И домашно МИЛЕНИЧЕ.Око-фаќање на убава Божиќ топки : 15 различни бои на украсни топки и различни форми кои може да ги красат различни Новогодишни елки,направете ја вашата елка изгледа поубаво и диверзификација,се создаде различни божиќ дух.Лесно да висат на елката : ПОСТАВУВАЊЕ НА 24.Божиќ топката украси се многу мала тежина и Топки се опремени со Капи, String Закачалки.Тоа е лесно да се откажам од дрвото и да ги симнат сите топки.Тоа значи дека можете да ги красат на различни Божиќ топката дрвја во кратко време.Боја : 24pcs&божиќ-mdark Blue02.

Главните карактеристики

Избор на клиент