.

.

ЗАНАТСКИ Ratchet Клуч, 1/2-Инчен Диск, 72-Заб, Круша Главата (CMMT81749)

ЗАНАТСКИ Ratchet Клуч, 1/2-Инчен Диск, 72-Заб, Круша Главата (CMMT81749)

DEN 762.72

Пристапност
Во достапна форма

ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : 1/2 ratchet има целосна полски хром финиш.МИНИМАЛНА ЛАК ЗАМАВ : 72-Заб Ratchet Клуч.БРЗ ГОЛЕМИНА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : Големи Ознаки.Ги исполнува или го Надминува ASME Спецификации. 1/2-инчен Вози 72-Заб Круша Главата Ratchet е durably изградени за брзина, комфор, и рамнотежа за повеќе севкупната продуктивност.ЗАНАТСКИ ratchet има целосна полски заврши со фалсификувани ергономски се справи со овозможувајќи за удобно користење кога ставање вашата тежина зад гром.

Главните карактеристики

Избор на клиент