.

.

Тешки Cordless Вежба Торбичка Брзо се Подготви Вежба Holster за Алатка Појас

Тешки Cordless Вежба Торбичка Брзо се Подготви Вежба Holster за Алатка Појас

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

МАЛО ВЛИЈАНИЕ ВОЗАЧОТ HOLSTER Дизајниран за Мали 10.8 V-18 V cordless влијание возачи.ВЕЖБА HOLSTER ПОЈАСВозачот holster има прилагодливи рака и брзо ослободување тока да се одржи воена вежба безбедно место.Вежба торбичка има најмногу брендови на Т-се справи со вежби.ИМАЈТЕ ВЛИЈАНИЕ ВОЗАЧ БЕЗБЕДНОСТ / SECURE-Постои една Клип може да висат на вашиот појас брзо .На кука и јамка може да се обезбеди вашето влијание возачот на алатка појас добро.Ги ЗАЧУВУВА ВАШИТЕ НАЗАД Нема повеќе свиткување надолу за да ги собереш вашиот вежба,4 отворете еластични јамки за задржете долго вежба битови.AISENIN ГАРАНЦИЈА.:Ако не сте целосно задоволни со вашиот тешки вежба holster, ние ќе го направи тоа право со замена или ви даваат љубезен и брз наплата - без да биде потребно за да испратите ваш грб.Пакетот вклучува : вежба holster Карактеристики на Производот ГОЛЕМ ПРОСТОР : 1 голема џеб за cordless Т-Вежби ,4 отворете еластични јамки за задржете долго вежба битови.

Главните карактеристики

Избор на клиент