.

.

ZIRKOOON Нога Столче Мал Круг Кожа Отоманската Среден Век Нога Остатокот Перница за Дневна Соба Солидна Даб (Браун, 14.17 ВО)

ZIRKOOON Нога Столче Мал Круг Кожа Отоманската Среден Век Нога Остатокот Перница за Дневна Соба Солидна Даб

DEN 3095.52

Пристапност
Во достапна форма

[Составен од високо-квалитетни суровини] Направени од solidwood, подебели со висока густина се враќа сунѓер, високо-квалитетни микрофибер абразија-отпорни СТП вештачка кожа. [Мали димензии] исклучителна мали footstool може да се постави било каде во вашиот дом, се користи како footstool веднаш до чевли менување на столче, а исто така може да биде ставен на спалната соба без балкон преземањето премногу простор. [Исклучителен дизајн] На ретро и модни форма нема да биде надвор од датумот, и тоа може да дополнуваат вашиот мебел.Нема потреба да се соберат, можете да ги користите веднаш по добивањето на тоа.На ретро е многу модата. [360° степен][Различни функции] На footstool исто така, може да се ротира 360°, со забава во вашиот живот.На домот и исклучителна footstool може да се користи не само за лична употреба, но исто така и како домашна декорација, и тоа е добар подарок за семејството и пријателите. [За по-продажбата] Откако ќе ја прими стоката, можете да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, да ги реши вашите проблеми со текот на времето, и да ви обезбеди со квалитетот шопинг искуство.Ако сте во потрага за удобно footstool, нашите Отоманската е вашиот идеален избор.Овој стилски подложка за нозе може да се постави во дневната соба, гостинската соба, спална соба или вратата.Одлично за вашите нозе да стојат или одмор.

Главните карактеристики

Избор на клиент