.

.

Кожа Секира Holster, Кожа Секира Појас Јамка, Кожа Чекан Носителот, Гроздобер Рамо Кожа Отвори Случај за Средна Големина Оски, Кожа Секира Појас Јамка Мал Чекан Hatchet Пре

Кожа Секира Holster, Кожа Секира Појас Јамка, Кожа Чекан Носителот, Гроздобер Рамо Кожа Отвори Случај за Средна

DEN 172.80

Пристапност
Во достапна форма

The hatchet обвивка изградени со премиум вистинска кожа со Метал Snap Копчиња за Полнење и цврсти заковки, тоа е квалитет и позитивно да се вклучат за да се обезбеди theaxe или чекан.Кожени Секира Holster е да се поставуваат заедно со заковки и работи со Метал Snap Копчиња, кои може да бидат построги или да се олабави да се постигне сит се вклопуваат, Одговара за еден малку секира.Кожени секира појас јамка е многу погодна за кампување, лов, опстанок, дрва добивање или едноставно секојдневниот складирање, тока секира на кожа hatchet holster и висат околу вашиот појас за слободни вашите раце.Кожени секира случај се направени од високо-квалитет лудиот коњ кожа, тоа обезбедува долготрајни живот и издржливост, по време и употреба, кожа ќе се стекнат со една убава и уникатна патина што ќе се покаже возраст и благодат.Пакет : Еден кожа капак(Секира не е inclusive),алатката решетката може да се помести лево и десно на појас, прилагодени за удобен агол за вашата работа, зголемување на неговата погодност за левата и десната рака на корисниците.Изграден да траат цел живот, во оваа точка ќе се направи внимателен, долго-траен подарок за секој и секого.Гроздобер Рамо Кожа Отвори Случај за Средна Големина Оски.Добро за bushcraft или пешачење.Ние продажба само во случај без секира.Алатки Носителот преку вашиот појас и да добие професионален изглед, додека одржување на алатки од страна на вашата страна.Спецификација : .Материјал : Кожа.Тежина : 0.05 кг / 0.12 lb.Димензии : 11 х 7.4 cm x 4 см/ 4.33" x 2.91" x 1.57".

Главните карактеристики

Material:
Leather Weight
Избор на клиент