.

.

Lagarto Нерѓосувачки Челик Лук Притиснете Рокер - Лук Минсер Алатка - Рачни Лук Дробилката Ѓумбир Притиснете Изстискване со Силиконски Лук нож за лупење Цевка и Четка ?

Lagarto Нерѓосувачки Челик Лук Притиснете Рокер - Лук Минсер Алатка - Рачни Лук Дробилката Ѓумбир Притиснете

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : лук masher е многу трајни, отпорни на корозија и ќе не ' рѓа, ниту се скрши.На лук presser е направен од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и е направен со специјална технологија.На лук нож за лупење е направен од висок квалитет на силикон, можете да уживате во среќни готвење време.ПАКЕТ & ГОЛЕМИНА : Нашата лук рокер сечкање комплет се состои од 1 парче од нерѓосувачки лук притиснете, 1 парче на силиконски лук нож за лупење и 1 парче пластична четка за чистење.На лук притиснете рокер има компактна големина на 4 x 2 x 2.7 инчи, што е пренослив и лесен за чување.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Нов дизајн на лук притиснете рокер со лак форма и ергономски лесно може да се справи со притисокот и контрола, крцкањето лук или ѓумбир полесно и побрзо.Вие само треба да се одржи на дробилката на врвот на лук карамфил и со мало и назад лулка движење, здроби или mince лук карамфил во лесен начин.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Лук прекрасен човек е собрани на back-површината на лулка лук притиснете, земајќи од нив со лажица, и исплакнете со млаз вода или работат преку машина за миење садови.На лулка лук притиснете има компактни димензии, преносни и лесен за чување.Заштедите време и да уживаат во готвење.ШИРОКА ПРИМЕНА : Нашата лук машина овозможува можете исто така да mince ѓумбир, кршете кикирики и се исецка ореви.Можете да ја користите оваа лук дробилката нерѓосувачки челик и во вашиот дом и професионална кујна.Исто така, може да биде одличен подарок за луѓе кои сакаат да се готви во кујната.

Главните карактеристики

Избор на клиент