.

.

Лук Прес – 2-во-1 Лук Минсер и Slicer – Големи Лук Presser Дробилката со Чистење со Четка и нож за лупење – Храна-Одделение ABS и Нерѓосувачки Челик Лук Притиснете со Ергоном

Лук Прес – 2-во-1 Лук Минсер и Slicer – Големи Лук Presser Дробилката со Чистење со Четка и нож за лупење –

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

????ОПТИМАЛНО РЕШЕНИЕ : Додадете повеќе вкус да било сад со Yengisar лук slicer!Лесен за употреба, практично, и супер издржлив, овој практичен кујна алатка е мора да има за аматерски се готви или професионален готвач. ????НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : Нашата лук минсер е изработен од ABS и нерѓосувачки челик, две многу издржливи и цврсти материјали кои ќе го положат тестот на времето.Оваа лук притиснете е направен со храна-одделение материјали, па да знаете вашите јадења се безбедни. ????ДВОЈНА ФУНКЦИЈА : Со нашите професионални лук притиснете, можете да ја сечете и здроби лук withing секунди!Оваа универзална кујна алатка ви овозможува да додадете повеќе вкус на било чинија и уживајте во неверојатно кулинарски искуство. ????ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Нашата сет вклучува лук дробилката, како и две специјални бонуси : чистење со четка и нож за лупење.Овие додатоци и издржлив и лесен, како и многу лесно да се чисти. ????СУПЕР ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Овој лук хеликоптер има ергономски дизајн кој е супер лесно да се користи од страна на речиси секој.Поради неговиот посебен рачки и уникатен дизајн, можете да го парче или притиснете го лукот со малку притисок, па вашата рака не се уморни.Лукот е прекрасен состојка која не само што не е здрава, но исто така вкусна.Тоа што комплименти многу јадења и носи најдоброто во заеднички состојки.Нашите лук притиснете беше наменета за оние од вас кои секогаш сакаат да уживаат во интензивна, богата храна, тоа е совршено искусни.Сите што треба да направите е да кора исклучите неколку каранфилче и пресече нив со нашите лук притиснете!.

Главните карактеристики

Избор на клиент