.

.

RainStoppers На Deflector - 34 Голф Торба Чадор

RainStoppers На Deflector - 34 Голф Торба Чадор

DEN 1353.60

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Флексибилни Телескопски Метал Вратило.Прирачник Отвори.Fiberglass Ребра.Појавување на ракав.Голф Зафат се справи.На Deflector е Rain Stoppers 34" Голф торба чадор кој е дизајниран да се задржи вашата клубови надвор од елементи.Флексибилен вратило овозможува лесен пристап до вашиот клубови.Окно е расклопна за практично складирање кога не е во употреба.Крошна е направен од 190 T pongee ткаенина.Појавување на ракав вклучени.На Deflector е заштитна марка рок и јас би сакал да бидете сигурни дека тоа се гледа на сајтот да помогне да се донесат на продажбата на вашиот сајт за оваа точка.Имам reworded насловот и описот да се покаже ова како трговска марка.

Главните карактеристики

Избор на клиент